0%
Gündem

2021 Çalışma Kartı Başvuruları Hakkında Duyuru

4.11.2020
572 kez Okunmuştur.

Değerli Üyelerimiz;

TUREB tarafından gelen çalışma kartı başvuruları hakkında bilgilendirme yazısı aşağıdadır:

COVID-19 salgını nedeniyle zor günler geçiren eylemli rehberlerimizin yaşamış olduğu sıkıntıların azaltılmasına yardımcı olmak amacıyla, TUREB Yönetim Kurulu tarafından 2021 yılı çalışma kartı ücretlerinin belirlenmesi gündeme alınmış ve 2020 yılında eylemli olup çalışma kartı almış rehberlerimizden 2021 yılı çalışma kartı ücreti alınmamasına; ilk kez çalışma kartı almak ve 2021 yılı çalışma kartı başvurusu yapmak isteyen ile önceki yıllarda eylemsiz olup 2021 yılında eylemli olmak isteyen rehberlerimizden ise 2020 yılı kart ücreti olan 250 TL kart ücretinin alınmasına karar verilmiştir.

Yapılan çalışma kartı başvurularının kart basım işlemleri Birliğimiz tarafından tamamlanacak olup kartların odalara dağıtımı gerçekleştirilecektir. Kartların basımında yaşanan sorunların önlenmesi ve aktivasyon işlemleri nedeniyle odalar tarafından RBS üzerinde onay verilmeden bilgilerin doğruluğu, bütün alanların doldurulmuş olduğunun kontrolü yapılarak Birliğimizce belirlenen formata uygun olarak düzenlenmiş olmasına dikkat edilmesi hususunda bilgilerini ve gereğini rica ederim. 

Suat TURAL 

TUREB yönetim kurulu adına.

Tüm üyelerimize duyurulur.

Not: Aidatlar ile bilgi daha sonradan verilecektir. 2021 yılı çalışma kartı başvuruları 1 Kasım 2020 tarihinde RBS üzerinden başlamıştır. Başvuruların oda tarafından onaylanması için  üyelerimizin ıslak imzalı eylemli dilekçelerini odamıza ulaştırmaları ve 2020 yılı ve geriye dönük aidat borcu bulunmaması gerekmektedir.

2021 Yılı Çalışma Kartı Başvursu Yapmak İçin; Rehber Bilgi Sistemi RBS https://rehber.tureb.org.tr/KullaniciGiris/Index/

  • Etiketler :
  • -
Eklenme Tarihi : 4.11.2020
Güncelleme Tarihi : 4.11.2020